Вітаем Вас на афіцыйным сайце нашай школы!

Сайт адрасаваны ўсім, каму цікава ведаць, чым жыве наша школа.

Наша школа - гэта вялікі, надзейны, цёплы дом, дзе ёсць праца і адпачынак, святы і будні, і самае галоўнае, - добрыя традыцыі. У нас працуюць кваліфікаваныя педагогі, тыя, хто любіць сваю справу і дзяцей, пастаянна павышаюць свой прафесійны ўзровень.

Мы імкнемся даць нашым навучэнцам паўнавартасную, якасную адукацыю, зрабіць школу камфортнай для навучання, імкнемся развіваць наша адукацыйную ўстанову, рабіць яго лепшай і прыгажэйшай.

Нам неабыякава Ваша меркаванне аб сайце, аб школе. Пакідайце Вашы водгукі і пажаданні ў гасцявой кнізе, мы пастараемся прыслухацца да разумных і цікавым прапановах і заўвагам.

19.09.20

Отчёт за шестой школьный день 19.09.2020

12.09.20

Занятия для будущих первоклассников "Подготовка к школе"

В эту субботу стартовали занятия для будущих первоклассников "Подготовка к школе".
12.09.20

Отчёт за шестой школьный день

11.09.20

Информационный час на тему "Здоровое питание: это просто и интересно"

11 сентября для учащихся 8-9 параллели прошел информационный час на тему "Здоровое питание: это просто и интересно", которую провела врач-педиатр медицинского центра Baby Boss Вишневская Анастасия.
07.09.20

Акция "В центре внимания - Дети"

Сегодня для учащихся 4 параллели был проведен информационный час в рамках акции "В центре внимания - Дети" по плану Единого дня безопасности. П

Звярніце ўвагу

Апытанне

Якая асноўная мэта наведвання нашага школьнага сайта?

• Даведацца аб апошніх школьных навінах
  • Паглядзець фота мерапрыемстваў
  • Знайсці патрэбную інфармацыю аб школе
  • Паглядзець сайт