Вітаем Вас на афіцыйным сайце нашай школы!

Сайт адрасаваны ўсім, каму цікава ведаць, чым жыве наша школа.

Наша школа - гэта вялікі, надзейны, цёплы дом, дзе ёсць праца і адпачынак, святы і будні, і самае галоўнае, - добрыя традыцыі. У нас працуюць кваліфікаваныя педагогі, тыя, хто любіць сваю справу і дзяцей, пастаянна павышаюць свой прафесійны ўзровень.

Мы імкнемся даць нашым навучэнцам паўнавартасную, якасную адукацыю, зрабіць школу камфортнай для навучання, імкнемся развіваць наша адукацыйную ўстанову, рабіць яго лепшай і прыгажэйшай.

Нам неабыякава Ваша меркаванне аб сайце, аб школе. Пакідайце Вашы водгукі і пажаданні ў гасцявой кнізе, мы пастараемся прыслухацца да разумных і цікавым прапановах і заўвагам.

25.11.20

Фестиваль проектных и исследовательских работ учащихся «Познание и творчество»

20 ноября в нашем учреждении образования прошёл школьный этап фестиваля проектных и исследовательских работ учащихся начальных классов «Познание и творчество».
21.11.20

Отчёт за шестой школьный день

16.11.20

Конкурс песенного творчества "Поет пионерия!"

Учащийся 3 "Б" класса ГУО "Средняя школа #93 г.Минска" Таранда Макар стал победителем районного этапа конкурса песенного творчества "Поет пионерия!" в возрастной категории 7-10 лет, исполнив песню Олега Газманова "Мама".
13.11.20

Встреча-лекция преподавателей юридического факультета БГУ со старшеклассниками

Сегодня в лекционном зале ГУО "Средняя школа №93 г. Минска" состоялась уже третья встреча-лекция преподавателей юридического факультета БГУ со старшеклассниками в рамках проекта "Школа гражданского образования"
06.11.20

Уборка территории школы

Дружный педагогический коллектив ГУО "Средняя школа №93 г. Минска" вышел на уборку территории школы. Свежий воздух, Приятная компания и общественно-полезное дело - так проводят осенние каникулы наши учителя.

Звярніце ўвагу

Апытанне

Якая асноўная мэта наведвання нашага школьнага сайта?

• Даведацца аб апошніх школьных навінах
  • Паглядзець фота мерапрыемстваў
  • Знайсці патрэбную інфармацыю аб школе
  • Паглядзець сайт